KONST / Litografier / Litografi 17255071
nr 1725 5071
Kerttu Kuikanmäki
(f. 1928), Finland
Litografi, Signerad. Bildmått: 23x29cm, yttermått inklusive ram: 38x42cm
Kerttu Kuikanmäki, finländsk-svensk målare född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:12:11
18/9 21:59:19
Kerttu Kuikanmäki
Läs mer om Kerttu Kuikanmäki